Κυριακή, 4 Δεκεμβρίου 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της Β' ΕΠΣΑ

>
Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των Ομίλων της Β' ΕΠΣΑ μετά την ολοκλήρωση της 11ης αγωνιστικής:...
Αποτελέσματα Β' ΕΠΣΝΑ (11η αγωνιστική)-www.olatagoal.gr
1ος όμιλος 
Ημ. & ΏραΑναμέτρησηΣκορ
Σάβ.18:00Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά - Τρίκαρδος Κατοχής1-2
Κυρ.15:00Αράκυνθος Ματαράγκας - Ακαδημία Ευηνοχωρίου1-0
Κυρ.15:00Α.Ο. Λυγιάς - Α.Ο. Παπαδατών2-0
Κυρ.15:00Αστέρας Μεσολογγίου - Ακαδημία Ναυπάκτου0-3
Κυρ.15:00ΑΕ Οινιαδών - Αχιλλέας Γραμματικούς1-1

Αετός Σταμνάς - Αναγέννηση Μεσολογγίου 0-3 α.α
2ος όμιλος 
Σάβ.15:00Α.Ε. Μακρυνειακός - Ελπίδες Αγρινίου2-1
Σάβ.15:00Κεραυνός Ποταμούλας - ΑΕΚ Αγίου Κων/νου1-0
Σάβ.15:00Αστέρας Καμαρούλας - ΠΑΟΚ Καλυβίων1-2
Σάβ.15:00Χρ. Αστέρας Παντάνασσας - Αστέρας Αγρινίου2-2
Κυρ.15:00ΠΑΟ Αγρινίου - Θύελλα Αγίου Ανδρέα1-4
Κυρ.15:00Δόξα Καινουργίου - Α.Ο. Ρηγανά2-3
                            
3ος όμιλος 
Σάβ.15:00Μεδεών Κατούνας - Α.Ο. Μοναστηρακίου0-0
Κυρ.15:00Δάφνη Μεγ. Χώρας - Ηρακλής Αστακού0-1
Κυρ.15:00Α.Ο. Αρχοντοχωρίου - Α.Ο. Κανδήλας 2-1
Κυρ.15:00Ιδομενέας Εμπεσσού - Α.Ο. Ελαιοφύτου1-0
Κυρ.15:00Αλυζιακός Μύτικα - Ομόνοια Κεχρινιάς1-1
Κυρ.15:00Α.Ο. Πανοχθιακός - Ακαρνανικός Φυτειών2-0


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΕΠΣΝΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ



Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
27
2
Α.Ο.ΛΥΓΙΑΣ
23
3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛ.
23
4
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
22
5
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΘΩΜΑ
20
6
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
19
7
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
17
8
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
16
9
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
13
10
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
7
11
ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ
1
12
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
-6



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΕΠΣΝΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ



Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
26
2
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23
3
ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
22
4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
21
5
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ
18
6
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
17
7
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14
8
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
14
9
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
10
10
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
8
11
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
5
12
ΧΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
3


Β’ ΕΠΣΝΑ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
31
2
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
22
3
ΑΟ ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
20
4
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
20
5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
18
6
Α.Ο.ΚΑΝΔΗΛΑΣ 
16
7
ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
16
8
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
15
9
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
13
10
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
8
11
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
5
12
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
-2

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια υβριστικά,συκοφαντικά ή σχόλια τα οποία δεν αναφέρονται σε αναρτήσεις του kainourgiopress δεν θα δημοσιεύονται!