Νίκησαν οι "Μπέμπηδες"

>

Νικηφόρα έκλεισε τις αγωνιστικές υποχρεώσεις της Α' περιόδου του παιδικού πρωταθλήματος  η ομάδα της Δόξας.

Το πρωί υποδέχθηκε ...
στο γήπεδο της Παντάνασσας την αντίστοιχη της Θύελλας Αγίου Ανδρέα,την οποία νίκησε με σκορ 2-1,παίζοντας  καλό ποδόσφαιρο,υπό βροχή.

Στο Α' ημίχρονο οι "μπεμπηδες" άνοιξαν το σκορ με τον Βασίλη Δημητρίου,ενώ λίγο πριν την λήξη του ημιχρόνου η Θύελλα ισοφάρισε, και το 1-1 ήταν σκορ ημιχρόνου.

Στο Β' ημίχρονο ο Δημήτρης Κατσούπης μετά από εύστοχη εκτέλεση πέναλτι διαμόρφωσε το τελικό 2-1.

Έτσι οι παίκτες  έκαναν το καλύτερο δώρο στον προπονητή τους, Στέλιο Δάρλα ,για την ονομαστική του εορτή.

Χρόνια πολλά και από το kainourgiopress Στέλιο.